Bedrijfsnaam Adres Telefoon Branche Website  
Action Sluiskade 37 0598-381362 warenhuis www.action.nl  
Aldi M. Veningastraat 34 supermarkt  
Alwijn Slijterij M. Veningastraat 5 0598-395 714 slijterij/wijnerij www.alwijn.nl  
Antje Anders Wonen M. Veningastraat 8 0598-396 191 woon en verlichting artikelen www.antjeanderswonen.nl  
Aparterie Sluiskade 31-b 0598-391 991 kunstgalerie, atelier  
Auto Revista Industrieweg 29 0598-391 120 autoshop www.autorevista.nl  
Bakkerij Piet Meijer M. Veningastraat 90 0598-392 271 bakkerij  
Beter Horen M. Veningastraat 3 0598-381133 hoorspecialist www.beterhoren.nl  
Bischoff 2 Wielers Sluiskade 47 tweewielers  
Bloemenbrocante M. Veningastraat 13 bloemen & Sfeer  
Boltjes Sluiskade 49 0598-399521 keurslager boltjes.keurslager.nl  
Brezan M. Veningastraat 63-a automaterialen  
Bristol Sluiskade 35 0598-394 891 schoenen en kleding www.bristol.nl  
Buikema M. Veningastraat 53 slagerij  
Croissanterie, catering LaFrance M. Veningastraat 24-a 0598-382 403 croissanterie, catering www.croissanterielafrance.nl  
De happy M. Veningastraat 74-a coffee shop  
De kei M. Veningastraat 72 cafe  
De Schuilplaats M. Veningastraat 60 chr. boekhandel  
Deskstore M. Veningastraat 86 kantoormeubelen  
Different M. Veningastraat 16-a 0598-380 228 kadoartikelen www.websa.nl  
Discus Martenshoek M. Veningastraat 24 0598-393 485 dierenspeciaalzaak www.discus.nl  
Dontje bouwbedrijf Sluiskade 65 bouwbedrijf  
Double Fashion Sluiskade 34 0598-390 028 grote maten dames- en herenmode www.doublefashion.nl  
Espouse bruidsmode Sluiskade 31a 06-81679632 bruidsmode www.espouse.nl  
Eterij de 4 seizoenen Sluiskade 49a 0598-853390 eetgelegenheid/catering www.eterijde4seizoenen.nl  
Floris Fietsen Sluiskade 36 0598-853367 tweewielers www.florisfietsen.nl  
Foto Groot-Obbink M. Veningastraat 22 0598-853741 Fotografie / Foto vakhandel www.fotogroot-obbink.nl  
Gameshop/videotheek M. Veningastraat 7 computerspellen en video's  
Heko M. Veningastraat 83 0598-394 816 doe-het-zelf www.heko-doehetzelf.nl  
Hotel Martenshoek/Eethoukje M. Veningastraat 10 0598-393 466 hotel/cafetaria www.hotelmartenshoek.nl  
iT-Land / Veldhuis Automatisering Meint Veningastraat 9 0598-393 163 computers & reparatie www.itland.nl  
Ja habibi Sluiskade 12 restaurant pizzeria  
Josje Sluiskade 10 cafe  
Jumbo M. Veningastraat 30 0598-392 934 supermarkt www.jumbosupermarkten.nl  
Juwelier Jos Meijer M. Veningastraat 12 0598-394 066 juwelier www.juweliermeijer.nl  
Kapsalon Rijkens M. Veningastraat 89 0598-393 584 kapsalon  
King Garden Sluiskade 55 chinees restaurant  
Kleurrijk M. Veningastraat 59 bloemenhuis  
Koken en Wonen M. Veningastraat 14 0598-398507 warenhuis www.kokenenwonen.nl  
Kruidvat M. Veningastraat 3-a 0900-578 43 82 drogist www.kruidvat.nl  
LOODS 51 Sluiskade 51 0598-380 142 Heren jeans en casual www.loods51.nl  
Marik Kunststoftechniek M. Veningastraat 40 0598-395 868 Kozijnen/ dakkapel / zonwering www.marikkunststoftechniek.nl  
MAUDD Sluiskade 39a 0598-393 618 fashion and bags www.maudd.nl  
Monique Sluiskade 24 kapsalon  
Mulder Sluiskade 32 vishandel  
Riklis Karto Hairsalon M.Veningastraat 11 a kapsalon  
Sporthuis Martenshoek Sluiskade 30 0598-394 766 sportartikelen  
SportUfit Sluiskade 23 sportcentrum  
terStal Sluiskade39 kleding www.terstal.nl  
Toko Totaal Centre M.Veningastraat 24-c 06-21961024 Surinaamse toko  
Trippel AAA M. Veningastraat 27 bedrijfs adviezen  
Update Menswear Sluiskade 38 0598-854 611 mannen mode www.updatemenswear.nl  
Update Womenswear M. Veningastraat 3-b 0598-854 610 damesmode www.update-womenswear.nl  
Veerkamp Mannenmode Sluiskade 51-53 0598-393 880 mannenmode  
Wigwam Sluiskade 12-a cafe  
Zus en Zo M. Veningastraat 19 kindermode